ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Сіли за кермо під дією наркотиків: суд покарав двох молодиків

Суспільство 759
Водії сіли за кермо під дією наркотиків
Водії сіли за кермо під дією наркотиків. Фото: uzhgorod.net.ua

Чоловіків оштрафували.

У Ярмолинцях судили двох водіїв, що були за кермом під дією наркотиків. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«Цьогоріч 11 січня 26-річний житель Городка їхав Ярмолинцями за кермом ВАЗу під дією наркотиків – це підтвердили медики «Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги». Свою вину в судовому засіданні визнав і водій», - зазначають у суді.

А от його ровесник з Віньковець, котрий 4 листопада 2019 року в селі Солобківці Ярмолинецького району кермував автомобілем «Мерседес» з ознаками наркотичного сп’яніння, пройти обстеження у медичному закладі відмовився. Не визнав своєї вини і в суді.

«При цьому спочатку не з’являвся на судові засідання, хоча був належно проінформований, потім заявив, що за кермом був не він, а його брат, котрий наразі за кордоном, а із останнього судового засідання, поставивши під сумнів об’єктивність суду, пішов, відмовившись давати пояснення. При цьому відвід судді не заявляв. Таку процесуальну поведінку суд розцінив як бажання уникнути відповідальності», - кажуть у суді.

Ярмолинецький районний суд визнав обох водіїв винними за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оштрафувавши кожного на 10200 гривень і на 1 рік позбавивши права керувати транспортними засобами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую