ye-logo.v1.2

Кілька міст Хмельниччини перерахують ціни на опалення за січень

Суспільство 4236
Наразі рішення про перерахунок цін прийняли у трьох містах області
Наразі рішення про перерахунок цін прийняли у трьох містах області. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Це зумовлено зменшенням ціни на природний газ.

Наразі у трьох містах Хмельницької області здійснили перерахунок цін на опалення за січень. Зокрема, за минулий місяць менше заплатять жителі Шепетівки, Славути та Кам’янця-Подільського. Кореспонденти сайту «Є» дізналися, наскільки у цих містах перерахували вартість теплопостачання, та чи планують переглянути платіжки за січень у Хмельницькому.

За інформацією пресслужби Шепетівської міської ради, керуючись постановою уряду, Шепетівське підприємство теплових мереж вирішило зменшити для населення розмір січневої плати за опалення. Після проведення розрахунків для споживачів цього комунального підприємства вартість теплопостачання за минулий місяць знизили на 13,8 відсотка.

Подібне рішення прийняли й члени виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради. Згідно з ним, комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» має зменшити ціни у платіжках за опалення та гарячу воду на 15 відсотків.

Як додають у пресслужбі Кам’янець-Подільської міської ради, такий перерахунок завдасть «Міськтепловоденергії» 3 мільйони 100 тисяч гривень збитків. Тому ці кошти мають компенсувати теплопостачальному підприємству з місцевого бюджету.

Крім того, перерахунок цін на теплопостачання стосується й жителів Славути.

«Комунальне підприємство «Славутське житлово-комунальне об’єднання» прийняло рішення здійснити перерахунок плати за теплопостачання за січень 2020 року. Так, вартість цієї послуги мають зменшити на 120,65 гривні з врахуванням коефіцієнту перерахунку плати, який складає К = 0,070261», — повідомляють повідомляє пресслужба Славутської міської ради.

А ось у Хмельницькому цього разу поки не планують здійснювати перерахунок вартості опалення та гарячої води, як це зробили у грудні минулого року. Про це розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

«Теплопостачальні підприємства у інших містах мають значно вищі тарифи на опалення та гарячу воду, тому вони нині мають ресурс здійснити перерахунок. У нас такої можливості немає, адже для «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західних тепломереж» в рази зросла вартість транспортування газу», — пояснив Анатолій Нестерук.

Нагадаємо, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів, що з негативними наслідками запровадження двох платіжок за газ стикнулися не лише люди, а й місцеві теплопостачальні підприємства. Для них вартість транспортування блакитного палива зросла на 30 відсотків. Відповідно на позачерговій сесії Хмельницької міської ради депутати проголосували за звернення до центральної влади, у якому вимагають скасувати окрему платіжку за доставку газу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую