ye-logo.v1.2

На честь Героя з Шепетівщині встановлять пам’ятну дошку у Борисполі

Суспільство 1294
У Борисполі встановлять пам'ятну дошку на честь героя з Шепетівщини
У Борисполі встановлять пам'ятну дошку на честь героя з Шепетівщини. Фото: shepetivka.com.ua

Її встановлять на фасаді житлового будинку, що на вулиці Сергія Оврашка, на честь якого її й перейменували.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради затвердив рішення, яким передбачено встановити в Борисполі інформаційну дошку пам’яті про учасника російсько-української війни – Сергія Миколайовича Оврашка. Про це повідомляє сайт міста Шепетівки.

«Затвердження відбулось під час чергового засідання виконавчого комітету в понеділок, 3 лютого поточного року. Ініціював встановлення дошки борисполець Костянтин Дашевський, який зробив відповідне звернення до міськради», - йдеться у повідомленні.

Інформаційну дошку встановлять у Борисполі на фасаді житлового будинку №6 по вулиці Сергія Оврашка – на честь якого її й перейменували (раніше вулиця називалась Радгоспна).

Довідка:

Оврашко Сергій Миколайович (позивний «Дінаміт») родом із села Коськів, Шепетівського району, Хмельницької області. До війни займався в Борисполі будівництвом. Коли російські війська вторглися на територію нашої держави, продав будівельну фірму та відправився захищати Україну. Командував розвідротою 24 окремого штурмового батальйону «Айдар». Мав військове звання молодшого сержанта ЗСУ. Загинув 18 грудня 2014 року. Потрапив у засідку під селом Старий Айдар (район міста Щастя, Луганської області). Похований у рідному селі Коськів. Відповідно до Указу Президента України №109/2015 від 26.02.2015 р. нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую