ye-logo.v1.2

У Хмельницькому збирають креативні «Громадські ініціативи»

Суспільство 1699
Проєкти можуть подавати або громадські організації, або ніціативна група громадян
Проєкти можуть подавати або громадські організації, або ніціативна група громадян. Фото: vytkiv.in.ua

Автори проєктів, які відрізнятимуться новизною та творчим підходом можуть отримати фінансування на їх реалізацію.

У Хмельницькому стартував прийом заявок на конкурс грантів в межах програми «Громадські ініціативи». Про це йдеться у повідомленні пресслужби Хмельницької міської ради. Пріоритетним напрямом реалізації програми визначено «Креативний Хмельницький», тож фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною та творчим підходом.

«Проєкти можуть подавати або громадські організації, або заявником може бути ініціативна група громадян. Ініціатори проєкту повинні забезпечити як мінімум 15 відсотків співфінансування по проєкту. До 10 березня ми чекаємо усі пропозиції за встановленою формою. Конкурс складатиметься з двох етапів: визначатиме відповідність поданих проєктів умовам Програми «Громадські ініціативи», проводитиме рейтингове голосування членів комісії, яке буде визначати підсумковий протокол з переліком громадських організацій, які стали переможцями», - йдеться в повідомлені.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 07 лютого до 10 березня 2020 року в електронному та паперовому вигляді. Учасникам потрібно детально описати проєкт його реалізацію, а також фінансову частину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую