ye-logo.v1.2
29 Лютого, 2020

Двадцять ноутбуків передали до однієї з районних лікарень області

Суспільство 847
Загалом громада закупила вже 35 ноутбуків для Чемеровецької ЦРЛ
Загалом громада закупила вже 35 ноутбуків для Чемеровецької ЦРЛ. Фото: dostup.pravda.com.ua

Техніку закупили, щоб лікарі вторинки змогли працювати за новими правилами реформованої медицини.

Минулого тижня до Чемеровецької районної лікарні передали 20 ноутбуків. Закупили їх за кошти бюджету селищної громади. Як зазначив голова громади Олександр Собань, техніку закупили "для забезпечення комп’ютеризації другої ланки медицини у рамках реформи галузі".

"Це вже не перша наша допомога районній лікарні. Щороку, з бюджету громади, ми виділяємо орієнтовно три мільйони гривень додатково до того, що виділяє державний бюджет. Адже там лікуються наші жителі і ми хочемо, щоб умови для них були комфортними. Тим більше, що зараз районні лікарні входять у новий період - реформу другої ланки медицини і технічне оснащення - це одна із основних умов якісної роботи", - зазначає Олександр Собань.

Голова громади також зазначив, що минулого року за бюджетні та залучені кошти, громада закупила для лікарні 15 ноутбуків. 

Нагадаємо, що Реформування вторинної ланки медицини стартує 1 квітня 2020 року. Це лікарні, які надають спеціалізовану допомогу. До 31 січня 2020 року всі спеціалізовані медичні заклади Хмельниччини мали виконати поставлені Національною службою здоров’я вимоги, аби з 1 квітня отримувати державні кошти за Програмою медичних гарантій. Державної субвенції на фінансування цих закладів з 2-го кварталу 2020 року не передбачено. Серед вимог автономізація, комп’ютеризація, відповідні ліцензії та підключення до електронної медичної системи.

Читайте також: Громада перемогла у конкурсі, який «дисциплінує» чиновників

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую