ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

У Хмельницькому хочуть висадити десять тисяч дерев

Суспільство 3241
Екологи вважають, що найкраще для масової висадки у Хмельницькому підходять липа дрібнолиста, клен та дуб
Екологи вважають, що найкраще для масової висадки у Хмельницькому підходять липа дрібнолиста, клен та дуб. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Зробити це планують у другій половині березня.

Днями у Хмельницькій міській раді пройшло засідання робочої групи, яка планує реалізацію проєкту з масової висадки дерев на території обласного центру. Зокрема, її представники визначили, які види рослин найкраще підходять для цієї мети.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, масова висадка дерев запланована на 20 березня у рамках акції «1 мільйон дерев за 24 години» Всеукраїнського проєкту «Озеленення України». Наприкінці минулого місяця Хмельницький долучився до цієї ініціативи й погодився висадити десять тисяч дерев.

«Підписавши відповідний Меморандум, місто взяло на себе зобов’язання висадити десять тисяч дерев, — коментує заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук. — Важливо не просто висадити дерева, а й упродовж року зробити все можливе, щоб вони прижилися і багато років тішили нас. Закликаємо навчальні заклади, промислові підприємства, організації співвласників багатоквартирних будинків, усіх хмельничан активно долучатись до проєкту та висаджувати дерева».

За інформацією пресслужби міської ради, присутні на засіданні робочої групи екологи зазначили, що найкращими видами дерев для масової висадки у Хмельницькому є липа дрібнолиста, клен та дуб. Також в рамках акції висадять й інші породи дерев, але в меншій кількості. Зокрема, тую, самшит, горобину та калину. Частину рослин у якості спонсорської допомоги надасть державне підприємство «Хмельницьке лісомисливське господарство». Іншу частину — закуплять за бюджетні кошти.

«Міським управлінням житлово-комунального господарства, також — екології та контролю за благоустроєм, доручили відвести ділянки для висадки саджанців», — зазначають у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Читайте також: У Хмельницькому розширили соціальний готель для сімей, що опинилися у кризових ситуаціях

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую