ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

Дитячий майданчик у сквері Шевченка недобудували через брак грошей

Суспільство 1573
Недооблаштованими залишилися три напівсфери, які потрібно покрити гумовим покриттям
Недооблаштованими залишилися три напівсфери, які потрібно покрити гумовим покриттям. Фото: автора

За виконані роботи підряднику заборгували 940 тисяч гривень.

Минуло року в хмельницькому сквері Тараса Шевченка почали будувати унікальний дитячий майданчик, який мали здати в експлуатацію наприкінці грудня. В Управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради заявили, що аналогів йому в місті немає, адже багато гойдалок та дитячих комплексів унікальні та замовлені з-за кордону. Загальна вартість проєкту становила близько 3,5 мільйона гривень.

«Із державного бюджету на даний об’єкт мали спрямувати субвенцію у розмірі 1,5 мільйона гривень, та гроші не надійшли. У грудні минулого року замість обіцяних субвенційних коштів, виділив лише 3 тисячі гривень. Відтак, роботи, які виконав підрядник, а це на 940 тисяч гривень, залишилися неоплачені. Саме тому вони призупинені», - пояснила начальниця відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб.

Не зважаючи на те, що роботи на дитячому майданчику не завершені, діти активно граються на ньому.
Вхід на хобітони наразі закритий.
Розробники кажуть, що аналогів такого дитячого майданчика у Хмельницькому немає.
Вартість нового дитячого майданчика становить майже 3,5 мільйони гривень.

Недооблаштованими залишилися три напівсфери, які потрібно покрити гумовим покриттям. Також воно має з’явитися і по всьому периметру дитячого майданчика.

«Якщо кошти, які ми боргуємо, виділять з міського бюджету, підрядник обіцяв продовжити завершальні роботи на об’єкті. Їх можна продовжити, коли середньодобова температура сягне +12-ти градусів. Лише тоді можна стелити гумове покриття», - пояснила Тетяна Михайлівна.

Читайте також: Хмельницький Палац спорту може недоотримати державного фінансування

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую