ye-logo.v1.2

Скільки збитків завдали недобросовісні рибалки Хмельниччини в лютому

Суспільство 727
В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області нагадують, що в нихі функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10
В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області нагадують, що в нихі функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Фото: khm.darg.gov.ua

Інспектори зафіксували чергові порушення правил рибальства.

Протягом лютого на Хмельниччині провели 57 рибоохоронних рейди та викрили 72 порушення природоохоронного законодавства, з яких 17 - грубі. Про це повідомлють у пресслужбі рибоохоронного патруля.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 1 615 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 6 435 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 318 кілограм водних біоресурсів. Також вилучили 43 одиниці заборонених знарядь лову та ще 38 одидиниць – за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, 34 адміністративні справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

«Наприклад, другого лютого державні інспектори викрили місцевого мешканця, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – сіткою. Інцидент стався на річці Південний Буг, поблизу села Подільське Летичівського району. Громадянин виловив 21 екемпляр карася сріблястого та 16 екземплярів плітки. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 717 гривень», - зазначають рибоохоронці.

На порушника склали садмінпротоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення.

Також впродовж місяця державні інспектори регулярно виявляли продаж водних біоресурсів без документів на ринках області. Із порушеннями торгували у Старокостянтинові, Городку, Летичеві, Полонному, Деражні та Віньківцях. На всіх порушників теж складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую