ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин в гаражі зберігав понад 500 літрів елітного алкоголю

Суспільство 1493
На Хмельниччині півтонни «брендового» алкоголю з гаража не потрапило на споживчий ринок
На Хмельниччині півтонни «брендового» алкоголю з гаража не потрапило на споживчий ринок. Фото: ДФС у Хмельницькій області

Пляшки з алкоголем були без марок акцизного податку.

На Хмельниччині вилучили незаконно ввезені елітні алкогольні вироби без марок акцизного податку. Як повідомляють у Державній фіскальній службі області, вартість вилученого 135 тисяч гривень.

«Під час обшуку у гаражі, який орендував хмельничан в одного з комунальних автотранспортних підприємств, виявлено та вилучено 78 картонних коробок типу «Bag-in-Box», ємністю 2 і 3 літри, під виглядом елітних напоїв відомих світових брендів (горілка, коньяк, віскі, ром, джин, бренді, абсент, текіла, лікери». Крім того вилучено 355 скляних пляшок ігристого вина та 13 картонних коробок типу «Bag-in-Box», ємністю по 1 літр, під виглядом вина в асортименті та 81 пляшку елітних напоїв відомих світових брендів (коньяк, віскі, ром, джин, бренді, текіла, лікери торгових марок)»,- зазначають у фіскальній службі.

За результатами проведених заходів упереджено потрапляння на споживчих ринок Хмельниччини вилучено товарів підакцизної групи у кількості понад 500 літрів. Наразі триває досудове розслідування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую