ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Не всі школи та садочки на Хмельниччині пішли на карантин

Суспільство 9256
У деяких містах школи і садочки не зачинилися
У деяких містах школи і садочки не зачинилися. Фото: ілюстративне spiegel.de

Сьогодні, 12 березня, подекуди навчання продовжилося.

Учора, 11 березня, близько 19.30, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Отож, згідно з цим рішенням, уряд постановив установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України карантин, заборонивши відвідування закладів освіти.

Втім, не всі школи та садочки сьогодні зачинилися для школярів. Так, в Нетішині навчання сьогодні частково продовжилося. Щоправда, лише для першої зміни. Міський голова Олександр Супрунюк пояснив сайту «Є», чому міська влада пішла на такий крок.

«У нас розташований стратегічний об’єкт – Хмельницька атомна станція. Саме зараз ведеться напружена робота із запуску першого енергоблоку. Переважна частина батьків учнів та дошкільнят працює на цьому об’єкті. Багато з них – і в нічну зміну. І відповідно, коли після десятої вечора нам надходять повідомлення про запровадження таких заходів, то це велика проблема - повідомити усіх батьків про припинення навчального процесу, а їм, відповідно, вирішити, як знайти можливість залишитися вдома з дітьми. Якщо всі батьки, які є працівниками АЕС не вийдуть на роботу, – на атомній станції буде колапс. Тому ми змушені піти на такий крок і продовжити навчання сьогодні».

Додає, що наразі вже проведено нараду з техногенної безпеки та визначені кроки подальших дій щодо карантину.

«З огляду на це ми вводимо карантинні заходи поетапно. Друга зміна вже не працюватиме. Також уже протягом тижня в нас був запроваджений обмежений рух по школах, скасовані масові культурні та спортивні заходи», - додає Олександр Супрунюк.

Також відомо, що в Шепетівці, міська влада, з огляду на пізно опрелюднене рішення уряду, дозволила батькам сьогодні, 12 березня, впродовж дня залишити дітей у дошкільних навчальних закладах.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую