ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Без паніки: чи скуповують продукти та чи бояться коронавірусу на ринках в Хмельницькому

Суспільство 11569

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Про коронавірус тут нагадують інформаційні таблички.

Відучора на території Хмельниччини, як власне і України, впроваджений карантин в закладах освіти та діють додаткові заходи, спрямовані на попередження поширення коронавірусу в області. Зокрема - під забороною проведення масових заходів, у яких беруть участь понад дві сотні людей. Ринки, які, зазвичай, є місцями, де спостерігається масове скупчення людей, наразі працюють у звичному режимі. Чи є тут продуктовий ажіотаж, як це спостерігалося в деяких супермаркетах, чи не бояться покупці відвідувати людні місця та, власне, і самого корона вірусу - сайт «Є» дізнавався на одному з продовольчих ринків Хмельницького.

Зранку на центральному продовольчому ринку – в міру людно. Ажіотажу довкола яток зі «стратегічними» продуктами – крупами, сіллю та борошном - не спостерігається. Покупці зізнаються, що купують, як завжди, продуктів лише на декілька днів. І великих запасів не роблять. Людей в масках ми не зустріли. Що нагадує про коронавірус – то це таблички при входах на територію ринку і до торгових павільйонів з інформацією про те, які вберегтися від інфекції та яких правил гігієни варто дотримуватися.

Дирекція ринку запевняє, що санітарних заходів вживають щодня: дезіфікують прилавки, по декілька разів на день спецзасобами протирають ручки вхідних дверей та інформують продавців про правила дотримання «противірусної» гігієни.

Продавчиня Наталя зізнається, хоч ринок – і людне місце, паніки, пов’язаної з коронавірусом, тут немає. Але до порад, як вберегтися від інфекції, дослухається.

«Працюємо в рукавичках, дезінфікуємо прилавок, всю робочу тару хлор засобами. Купила собі рідину для дезінфекції рук… Ну і часте миття рук ніхто ж не відміняв», - розповідає вона.

На ринку не надто людно. Звичайна п'ятниця, запевняють продавці.

У свою чергу інша продавчиня додає, що продуктового ажіотажу на ринку не спостерігається. Хоча пригадує, що років десь три-чотири тому було таке, що крупи і борошно люди змітали дочиста. З чим це було пов’язано, вже й не пригадує.

«Купують по два-три кілограми крупів, не більше, - каже Лариса Миколаївна. – Вчора було трішки більше людей. Сьогодні – спокійно. Кожен приціняється, вибирає. Ціни на крупи, борошно, макарони за останній час не змінилися».

Покупці продовольчого ринку теж з приводу коронавірусу не панікують. Хто молодий - жартує, що вірус наче, віковий, тож їм боятися не варто. Дехто просто запевняє, що все буде добре.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую