ye-logo.v1.2

Карантин у Хмельницькому: на полицях магазинів поменшало товарів (ФОТО)

Суспільство 16006
На полицях супермаркетів поменшало товарів
На полицях супермаркетів поменшало товарів. Фото: автора

Містяни запасаються сіллю та крупами.

Учора, 11 березня, Кабмін запровадив карантин на всій території країни через коронавірус. Власне цей момент і створив паніку серед деякої частини місцевого населення. Наприклад, у хмельницьких супермаркетах почали скуповувати окремі продукти.

Аби перевірити, чи існує так звана «продовольча паніка» через обмежувальні заходи, сайт «Є» відвідав три найбільших мережі українських супермаркетів у Хмельницькому. Варто відзначити, що особливої скупченості покупців помічено не було, можливо, все через те що це була обідня пора і, ймовірно, до вечора рух пожвавиться. Серед рядів в основному люди середнього та старшого віку. І справді, у двох із трьох супермаркетів деяких продуктів на полицях стало менше.

Теалетний папір майже розібрали
Найпопулярніша серед круп - гречка
Розкупляють і дезінфектори

Спробували скласти трійку найпопулярніших товарів, яких не так багато у порівнянн з іншими. На першому місці — сіль харчова (в одному із магазинів на полиці «застали» лише дві пачки), на другому – гречка та інші крупи, третє розділили між собою туалетний папір та борошно. Подекуди пусті полиці були через те що на товар були знижки, і його розкупили, мабуть за вигіднішою ціною.

Водночас, влада області заспокоює, кажуть запасів вистачить для усіх. Постачальники працюватимуть.

В одному із маркетів солі вдосталь
Гречку можна придбати насипом
Торгові ряди пустіють не у всіх маркетах

 

«На сьогодні в нас є достатня кількість продуктів харчування. Зникнення певних продуктів не можливе протягом місяця, навіть якщо люди почнуть масово щось скуповувати в магазинах. Ситуація під контролем, постачальники будуть, проблем з постачанням продовольчих товарів точно не буде», - про це зазначив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу.

За його словами, наразі немає жодних підстав для паніки. Дмитро Анатолійович каже, паніка – це наш ворог.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую