ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому в сквері невідомі викрали сотні квітів

Суспільство 3048
Збитки, нанесені зеленому господарству, оцінюють майже в 3 тисячі гривень
Збитки, нанесені зеленому господарству, оцінюють майже в 3 тисячі гривень. Фото: Управління житлово-комунального господарства м. Хмельницький

Вандали пошкодили клумби.

У Хмельницькому в сквері імені Тараса Шевченка невідомі понищили клумби та зелені насадження, які були висаджені восени минулого року. Зокрема, викопали тюльпани та гіацинти, які вже скоро мали розквітнути. Загалом, збитки, нанесені зеленому господарству, оцінюють майже в 3 тисячі гривень.

«Уже два тижні поспіль зелені насадження нашого міста потерпають від таких варварських крадіжок. Але сьогоднішня ніч – це не просто викопані кілька цибулин, а по-варварськи знищені сотні рослин. Вкрали два кущі хосту, три десятки кущів лаванди, понад сотню цибулин тюльпанів, а ще викопали два десятки гіацинтів, з пів сотні нарцисів. Довкола все витоптано, тому важко зрозуміти, що взагалі залишилося. Ці квіти були висаджені восени, і вже скоро мали б зацвісти та радувати хмельничан», - розповіда сайту «Є» Олена Мельникова, керівник комунального будівництва по зеленому будівництву і благоустрою.

Читайте також: Ведмеді, яких забрали з Хмельницького, готуються до поїздки за кордон.

Додає, що також сьогодні уночі в дендропарку «Поділля» невідомі вирвали з кріпленням та поламали дві лавки, які тут були встановлені для відпочинку.

Олена Мельникова зазначає, що за цими фактами направлене відповідне звернення до поліції, а також до інфоцентруміськради щодо перегляду відео з камер спостереження, які могли зафіксувати вандалів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую