ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Кадрові зміни: Дмитро Габінет звільнив начальника обласного управління ЖКГ

Суспільство 1914
Сергія Дашковського звільнили
Сергія Дашковського звільнили. Фото: з архіву

Обласне управління ліквідували.

Наприкінці січня цього року голова Хмельницької ОДА підписав розпорядження про ліквідацію управління житлово-комунального господарства. У документі зазначено, що мета такого рішення - «оптимізація структури обласної державної адміністрації».

Днями на сайті облдержадміністрації опублікували ще одне розпорядження Дмитра Габінета про звільнення керівника управляння ЖКГ.

«Звільнити 12 березня 2020 року Сергія Михайловича Дашковського з посади начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації у зв’язку із ліквідацією», - йдеться у розпорядженні від 10 березня.

Попри звільнення, Сергій Михайлович встиг відзвітувати про доходи за 2019 рік. Згідно із декларацією, в його власності садовий будинок площею 225 квадратних метрів, земельна ділянка, гараж та кладова у Хмельницькому. Має декілька автівок – «УАЗ 330301», «Opel Kadett Caravan» та придбаний у 2019 році «Volkswagen Golf. Також декларує отриманий дохід від відчуження рухомого майна 90 тисяч гривень, за основним місцем роботи минулого року Сергію Дашковському нарахували 281 978 гривень зарплати, ще 300 тисяч гривень зберігає готівкою.

Дружина, Катерина Дашковська, має у власності три квартири у Хмельницькому, дві з яких перейшли у її власність у 2015 році. Також у декларації чоловіка вказані її нежитлове приміщення та кладова в обласному центрі.

Читайте також: Голова Хмельницької ОДА призначив четвертого заступника: хто він і що задекларував

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую