ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

Хмельничани можуть вирішити, чи потрібні платні атракціони у парку Шевченка

Суспільство 1234 1
Дитячий майданчик працює з кінця минулого року
Дитячий майданчик працює з кінця минулого року. Фото: автора

Наразі в сквері добудовують дитячий майданчик.

Минулого року у парку Шевченка, що в обласному центрі, почали будувати дитячий майданчик. У планах було здати його в експлуатацію до кінця 2019 року, одна цього не сталось через брак коштів.

Хоча майданчик готовий майже на 90%, діти його вже використовують. Наразі управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради звернулось до представників Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Хмельницькому, для проведення публічної консультації. Організація проводить опитування серед хмельничан на тему - чи потрібні додаткові платні атракціони в парку Шевченка.

«Зараз дитячий майданчик майже добудований. Щороку окрім існуючих атракціонів у парку розміщувались батути та лабіринти, за які батьки платили гроші. До нас звернулося управління житлово-комунального господарства, аби провести публічну консультацію і запитати хмельничан — чи потрібні ці додаткові атракціон, бо вони будуть платними», - зазначає розповідає Юлія Мазур, регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Хмельницькому.

Майданчик почали будувати у 2019 році
Місце під додаткові атракціони є
Хмлеьничани можуть вирішити долю платних атракціонів

Публічна консультація розпочалась 11 березня і триватиме до 1 квітня. Для хмельничан пропонують два варіанти відповіді – «так» чи «ні». Свою думку можна висловити за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка», обравши відповідь за посиланням або надіславши СМС з текстом «5958 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом оператора.

Якщо позитивні відповіді переважатимуть, то після завершення консультації управління прийматиме рішення про проведення тендеру на встановлення атракціонів. Якщо ж більшість проголосують проти, то залишиться те що є.

Юлія Мазур каже, місце для платних атракціонів є. Вони можуть з'явитись на території біля самого майданчику, в іншій частині парку, між деревами, біля приміщення кінотеатру.

Коментарі:

Віталій Українець 16.03.2020 19:51

прибрати з парка треба грачів які сильно кричать та гадять на відвідувачів.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую