ye-logo.v1.2

Кількість хворих в Україні на COVID-19 перевищила чотири десятки – МОЗ

Здоров'я 3704
Зазначається, що у Чернівецькій області зареєстровано 10 нових випадків коронавірусу
Зазначається, що у Чернівецькій області зареєстровано 10 нових випадків коронавірусу. Фото: pixabay.com

Десятеро нових випадків коронавірусної інфекції зафіксовано на Чернівеччині.

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про 12 нових випадків інфікування людей на коронавірусну інфекцію в Україні. Станом на вчора, 20 березня, на 20:00 йшлося про 29 випадків, а вже о 23:00 була оприлюднена інформація про нові лабораторно підтверджені випадки на Чернівеччині, Київщині та Тернопільщині. Отож, на той час офіційно в Україні підтверджено 41 випадок COVID-19. Наразі в Україні 3 летальні випадки від COVID-19 в Україні.

Пацієнт, у якого першого в Україні було зафіксовано COVID-19, уже одужав.

Зазначається, що у Чернівецькій області зареєстровано найбільше нових випадків коронавірусу - 10. За повідомленням Чернівецької облдержадміністрації, за результатами проведених лабораторних досліджень на території області наразі зафіксовано 25 випадків інфікування на коронавірус, з них 11 – у Хотинському районі.

Нагадаємо, учора до Хмельницької інфекційної лікарні було госпіталізовано чоловіка та жінку з підозрою на коронавірус.

Хворий поступив з Летичівського району. Він нещодавно повернувся з Польщі. Жінка – жителька обласного центру. Вона мала контакт з людиною, яка нещодавно повернулася з закордону.

Станом на 18.00 20 березня тести на коронавірус в жінки показали негативний результат. Результатів лабораторних аналізів чоловіка очікують.

Згідно з картою поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса, станом на 8:15 21 березня у світі зафіксовано понад 275 тисяч випадків COVID-19. Наразі понад 88 тисяч людей одужали й понад 11 тисяч померли.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую