ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

У Нетішині виявили людей, які порушують умови самоізоляції після повернення з-за кордону

Суспільство 10952
Щоб зменшити ризик можливої передачі коронавірусу потрібно самоізолюватися
Щоб зменшити ризик можливої передачі коронавірусу потрібно самоізолюватися. Фото: МОЗ України

За цими фактами працює поліція.

У Нетішині повідомляють про порушення умов самоізоляції людьми, які нещодавно повернулися з-за кордону. Про це на своїй сторінці у фейсбук написав міський голова Олександр Супрунюк.

«Направили запит на державну прикордонну службу щодо надання інформації про перетин кордону за останні 10 днів жителями міста Нетішин. Частину інформації вже отримали. Наразі є 65 осіб, про яких є інформація в центрі Первинної санітарної медичної допомоги. Виявлено двох громадян, які порушують умови самоізоляції. За цими фактами працює поліція», - зазначає Олександр Супрунюк.

Зазначимо, що кожен, хто повертається з-за кордону в Україну з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти двотижневу самоізоляцію. Про це повідомляє МОЗ України. Самоізоляція передусім означає, що впродовж щонайменше 14 днів такі люди мають уникати будь-яких контактів з іншими, щоб зменшити ризик можливої передачі коронавірусу.

Олександр Супрунюк додає, що всі, хто перетинав кордон, бере на себе зобовязання перебувати на обсервації 14 днів. За порушення - адміністративна відповідальність.

Наагадаємо, учора із Нетішина до Хмельницького відправили хворого, який повернувся з-за кордону. Його перевіряють на коронавірус. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую