ye-logo.v1.2

У Хмельницькому до громадського транспорту пускатимуть лише в масках

Суспільство 2187
 Пасажирів до громадського транспорту пускатимуть лише за наявності засобів індивідуального захисту
Пасажирів до громадського транспорту пускатимуть лише за наявності засобів індивідуального захисту. Фото: ілюстративне 0542.ua

Таке правило діятиме від завтра.

В умовах карантину та обмежень, пов’язаних з можливим поширенням коронавірусу в країні, в Хмельницькому, як іі в Україні загалом, також ввели обмеження, що стосуються руху громадського транспорту. Зокрема, у тролейбусах та маршрутках не можна перевозити понад 10 осіб. Також є корегування, що стосується руху громадського транспорту.

А сьогодні, 23 березня, зважаючи на ситуацію, Хмельницька міська рада заявила про те, що від завтра, 24 березня, до громадського транспорту будуть пускати пасажирів лише за наявності маски.

«Зважаючи на запроваджений на території України карантин, а також з метою захисту здоров’я громадян, починаючи з 24 березня 2020 року перевезення громадян у міському громадському транспорті загального користування (тролейбус, автобус), незалежно від форми власності, буде здійснюватись лише за наявності у пасажира засобів індивідуального захисту, призначених для протидії COVID-19 (медичні маски)», - повідомляють в прес-службі Хмельницької міської ради.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую