ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

У Хмельницькому тих, хто повернувся з-закордону, контролюватимуть патрулі

Суспільство 3691
Частина хмельничан, які повернулися з-за кордону дали підписку про обов\'язкове дотримання 14 днів карантину
Частина хмельничан, які повернулися з-за кордону дали підписку про обов'язкове дотримання 14 днів карантину. Фото: ілюстративне pixabay.com

Спільні патрулі правоохоронців мають проконтролювати дотримання правил карантину хмельничанами, які повинні самоізолюватися.

Люди, які перенули український кордон, надають письмову згоду щодо дотримання правил карантину протягом 14 днів. Як зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин у своєму відеозверненні 23 березня, наразі у місті зафіксовано 44 таких особи, які прибули 20 березня. Однак, за словами міського очільника, насправді ця цифра набагато більша.

«Ми звернувся із запитом на Державну прикордонну службу для того, аби отримати інформацію про всіх осіб, які повернулися з-за кордону, починаючи з 10 березня по сьогоднішній день. Ми просимо нам надати ту інформацію, яка буде в межах чинного законодавства, тому що персональні дані розповсюджувати заборонено. Інформація, яку ми можемо отримати, допоможе забезпечити контроль», - пояснює Олександр Симчишин.

Рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручено Управлінню патрульної поліції, Хмельницькому міському відділу поліції і муніципальній дружині сформувати спільні патрулі з можливим залученням Національної гвардії. Як повідомив міський голова, ці патрулі мають забезпечити дотримання умов карантину особами, які прибувають з-за кордону.

«Ми не можемо контактувати з ними, але ми передбачили алгоритм контролю, який не передбачатиме прямого контакту для патруля. Маємо зробити все можливе, аби взяти на два тижні цих людей під контроль», - прозвучало у відеозверненні.

Нагадаємо, мешканців області просять повідомляти про осіб, які повернулись з-за кордону і не самоізолювались.

Читайте також: У Хмельницькому заборонили відвідувати дитячі і спортивні майданчики.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую