ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Експрес-тести на COVID-19 роздали в районні медзаклади. Хто скільки отримав

Суспільство 3699

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В Хмельницькій ОДА повідомили кому і скільки тестів передали.

Вчора у Хмельницькій обласній державній адміністрації повідомили, що отримали для медичних закладів 5000 експрес-тестів, 267 ізоляційних костюмів, 2 697 респіраторів класу ffp2 та тест системи для ПЛР тестування.

Сьогодні заступниця голови ОДА Оксана Ситницька повідомила, що «експрес-тести передали головам райдержадміністрацій, а вони, у свою чергу, мають передати на медичні заклади».

«Ми розподілили між районами експрес-тести. Їх отримали голови РДА і вже на місцях будуть розподілені найперше у центральні районні лікарні та в інші мед заклади. Наразі Хмельницька область є повністю забезпечена засобами, які нададуть можливість ефективно і швидко визначати можливість зараження жителів на корона вірусну інфекцію.

До теми: В Україні продовжили карантин та запровадили режим надзвичайної ситуації: що це означає

Отож, місто Хмельницький отримало 1 150 експрес-тестів, Кам’янець-Подільський район в цілому – з 650 експрес-тестів. По 250 експрес-тестів отримали Славутський, Старокостянтинівський, Шепетівський та Дунаєвецький райони. По 200 експрес-тестів отримали Хмельницький, Красилівський, Волочиський та Городоцький райони. По 150 експрес-тестів отримали Ізяславський, Чемеровецький, Полонський райони та місто Нетішин. По 100 експрес-тестів виділили для Білогірського, Деражнянського, Ярмолинецького, Новоушицького, Віньковецького, Летичівського, Старосинявського та Теофіпольського районів.

«Окрім того, область забезпечена в належній кількості тест системами. Це інший вид лабораторного дослідження, який є більш ґрунтовний, з підвищеним рівнем правдивості. Здійснюється він за допомогою лабораторних досліджень на ампліфікаторі у Хмельницькому обласному лабораторному центрі», – зазначила Оксана Ситницька. 

До теми: Нова підозра на коронавірус: до Хмельницької інфекційної лікарні госпіталізували далекобійника

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую