ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Карантин продовжили, студентам рекомендують роз’їхатися додому

Суспільство 1722
Олег Фасоля: в гуртожитках залишаються одиниці студентів
Олег Фасоля: в гуртожитках залишаються одиниці студентів. Фото: автора

Але рішення за студентами. Примусово нікого не виселятимуть.

Про це повідомив директор департемнту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля. Він зазначив, що карантинні заходи хоч і продовжии, але студентів ніхто виселяти не буде.

«Студенти тимчасово зареєстровані у гуртожитках, вони там проживають на період навчання, оплатили це і, звісно, ніхто не має права їх змушувати виїжджати. Тим більше, що серед них є діти з малозабезпечених сімей, сироти. Є ті, хто працює. Разом із тим, ми рекомендували студентам, які мають сім’ї, все таки період карантину відбути вдома. Це для того, щоб мінімізувати контакти із великою кількістю людей», – пояснив Олег Іванович.

За його словами, зараз у гуртожитках перебуває невелика кількість студентів, які з тих, чи інших причин не поїхали додому.

До теми: В Україні продовжили карантин та запровадили режим надзвичайної ситуації: що це означає

Щодо роботи Національної академії Держприкордонслужби України, то там навчання триває. Студенти – на дистанційній формі, а курсанти – в казарменному режимі.

У пресслужбі академії повідомили, що у закладі введено жорсткий комплекс обмежувальних заходів. «Курсантів академії ми максимально ізолювали від контактів із містом та організували щоденний медичний контроль та скринінг температури тіла. Служба проходить у самоізоляції в рамках коллективу, планові заняття проводимо дистанційно, а викладачі працюють через відеозв’язок», – повідомили у пресслужбі.

В академієї також зазначили, що будь-який контакт курсанта з рідними та близькими може стати джерелом передачі вірусу на територію навчального закладу, тому закликали батьків не відвідувати курсантів.  

Зазначимо, що у зв'язку із запровадженням карантину, Уряд рекомендував не виселяти студентів з гуртожитків. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую