ye-logo.v1.2

На українських телеканалах стартують онлайн-уроки для школярів (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 9550
Уроки без домашніх завдань і оцінок
Уроки без домашніх завдань і оцінок. Фото: ілюстративне pixabay.com

Розклад занять потрібно буде шукати у телепрограмах.

Вже з понеділка, 6 квітня, одразу на 11-ти телеканалах України для школярів стартують уроки онлайн. Про це йдеться у сюжеті ТСН. За ініціативою президента учні 5-11 класів на період карантину зможуть вчитись у себе вдома. Для цього достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.

Над телеформатом працювали майже пів сотні вчителів. Як пише «Освіторія», на ТБ транслюватимуть уроки з хімії, фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови, історії України та світу, алгебри, геометрії та навіть спортивні руханки.

Днями онлайн-уроки знімали в Новопечерській школі. Як повідомляє ТСН, на зйомки запросили зіркових гостей, які стали учнями на час запису.

«Зірок на запис запросили аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учням-глядачам було не сумно і вони розуміли: якщо матеріал складний – він складний для всіх, навіть для дорослих», - зазначають у сюжеті.

Розклад навчань потрібно шукати у телепрограмах. Як пояснюють у відео, учень кожного класу має ввімкнути конкретний телеканал і протягом кількох годин там викладатимуть три-чотири предмети.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую