ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Прогноз погоди на квітень: справжня весна прийде із запізненням

Суспільство 4910

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Перша половина місяця буде прохолодною.

Погода у квітні буде різноманітною. Почнеться другий весняний місяць із похолодання та нічних морозів, подекуди прогнозують навіть сніг, однак вже з середини місця температура повітря відчутно підвищиться.

«Початок квітня буде прохолодним, можливі невеликі опади. У середині першої декади температура почне зростати. Після 10-го числа потепління продовжиться — з невеликими перервами на день-два, вночі можливі заморозки. Перед Великоднем (19 квітня) ще потепліє, але буде вітряно. Опади протягом цього періоду будуть незначними. Тільки третя декада принесе більше опадів, але значного підвищення температури доведеться почекати», - розповів синоптик Володимир Деркач для сайту «Факти».

Подібний прогноз повідомив сайту «Сьогодні» ще один український синоптик Леонід Горбань.

«Перший тиждень квітня очікується сонячним, але прохолодним. Потім підуть сильні дощі. Дощі з перервами йтимуть до самої Пасхи. А де дощі, там і прохолода. Тому середньодобова температура перші 20 днів квітня буде коливатися в межах 5-11 градусів тепла, і лише після Пасхи дощі припиняться і почнеться потепління», - йдеться в інформації сайту «Сьогодні».

У третій декаді квітня вдень можна буде навіть трошки засмагати. Температура повітря становитиме + 20-22. Також Леонід Горбань розрахував ще один невеликий період мізерних дощів (всього 1-3 мм) з 28 по 30 квітня. А далі, за його словами, настане травнева посуха.

Згідно із довготривалим прогнозом погоди сайту Гісметео, на Хмельниччині, розпочнеться квітень із похолодання. Нічна температура з 1 по 4 квітня становитиме від 0 до -4. Вдень підніметься максимум до +9. За похолоданням прийде потепління на декілька днів, яке ближче до 10 квітня зміниться дощами і знову зниженням температури повітря. Вночі заморозків вже не буде. Опади протримають понад тиждень – приблизно до 18 квітня. Після того прийде друга хвиля потепління – до 22 градусів тепла, яка затримається до 24 квітня. Закінчуватиметься місяць черговим похолоданням і короткочасними дощами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую