ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому заборонили дітям до 14 років виходити з дому без батьків

Суспільство 5194
У Хмельницькому посилюють карантинні заходи через загрозу поширення коронавірусу
У Хмельницькому посилюють карантинні заходи через загрозу поширення коронавірусу. Фото: ілюстративне REUTERS / Gleb Garanich

Карантинні заходи в місті посилюють.

У Хмельницькому посилюють карантинні заходи через загрозу поширення коронавірусу. Про це сьогодні на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Олександр Симчишин. «Вже 6 хворих в Хмельницькій області. З них 3 мешканці міста. Кількість підозр постійно зростає. Більшість випадків через відверту нерозважливість та ігнорування обмежувальних заходів. Саме тому ми посилюємо карантинні заходи», - зазначає він.

Відтак, згідно з розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій від 01.04.2020 року, опублікованим Олександром Симчишиним, про введення обмежень щодо перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах забороняється:

• перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах міста груп, кількістю більше 2-х осіб, якщо це не сім'я, не працівники комунальних чи ремонтних бригад, правоохоронці чи працівники місцевого самоврядування;

• забороняється дітям до 14 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих, а дітям 14-18 років - без відома батьків чи опікунів.

Олександр Симчишин також нагадує, що на час карантину заборонено відвідувати дитячі та спортивні майданчики.

Зазначає, що поручників правил карантину каратимуть згідно зі статею 44 ч. 3 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Коментарі:

Я 01.04.2020 20:12

Нічого міська рада конструктивно не декларує , був записаний особисто до мера 3 ( три) рази, і три рази прийом громадян вели його ...надцяті заступники, це "фількіна грамота" його прийоми, більше нікуди не піду, а ось до Вас мер може дослухатися, Ви ж незалежні як журналісти, і ось зараз у Вас є можливість чесно про все говорити, наприклад напишіть статтю , як рухається черга на виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову ( ну скільки чого і кому виділили....), І люди за Вами підтягнуться.

Адміністратор 01.04.2020 19:28

Шановний "я", щоб мер не пропустив вашої пропозиції тут, у коментарях, краще зверніть до нього напряму. Ось посилання на сторінку Хмельницької міської ради: https://www.facebook.com/hmmiskrada/; ось на особисту сторінку мера: https://www.facebook.com/symchyshyn; можна також записатися на прийом - (0382) 76-50-05 факс 76-45-02, 76-50-86. Думаю, якщо пропозиції, чи зауваження будуть конструктивні, до вас радо дослухаються. Тим більше, що міська рада декларує максимальну відкритість до громадн. І дякуємо за активність :)

Я 01.04.2020 17:55

Симчишин роздавай антисептики та маски усім , а не ..уйню придумуй, дитина 12 років йде в магазин ,і що ця дитина порушник??? Ну ти і немозговитий Симчишин.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую