ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

На Хмельниччині кількість хворих на коронавірус зросла до десяти (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 11303
Випадки хвороби підтвердили лабораторно
Випадки хвороби підтвердили лабораторно. Фото: ілюстативне pixabay.com

Про це повідомили в облдержадміністрації.

Станом на 20:00 сьогодні, 2 квітня, у Хмельницькій області вже 10 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомили в Хмельницькій ОДА. Деталей про те, із яких саме районів чи міст Хмельниччини нові підтверджені випадки хвороби, не повідомляють.

Нагадаємо, станом на 8:00 в Хмельницькій інфекційні лікарні перебувало 6 хворих на Covid-19 і ще 4 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Ще один хворий з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебував на лікуванні в Шепетівській районній лікарні. Тож загалом станом на ранок в Хмельницькій області було 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

В Україні станом на 10-ту ранку 2 квітня було 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 20 летальних, 13 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 135 нових випадків.

ОНОВЛЕНО о 20:30. В пресслужбі Хмельницької міської ради також повідомляють, що станом на 20:20 відомо про 10 лабораторно підтверджених хворих на COVID -19 в Хмельницькій області.

«Із них 7 перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні. Один хворий у Шепетівці. 2 мешканці Хмельницького лікуються амбулаторно. Із 10 хворих - 6 мешканців Хмельницького (4 мешканці міста госпіталізовані в інфекційній лікарні, 2 лікуються амбулаторно). Ще троє хворих в інфекційній лікарні з різних районів області», - зазначають в пресслужбі міськради.

Читайте також: Коронавірус підтвердили у лікарки Хмельницького військового госпіталю.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую