ye-logo.v1.2

На Городоччині в одному з сіл люди проти заробітчан, які приїхали до них на самоізоляцію

Суспільство 6215
Село, кажуть, обрали тому, що в Хмельницькому в чоловіків у квартирах залишилися дружини та діти
Село, кажуть, обрали тому, що в Хмельницькому в чоловіків у квартирах залишилися дружини та діти. Фото: ілюстративне mapio.net

Приїжджі стверджують, що нічого не порушують.

На Городоччині заробітчан, які приїхали на самоізоляцію, хочуть виселити з села. Про це повідомляє Суспільне Поділля. Як йдеться в повідомленні, двоє чоловіків приїхали до села Куманів, що на Городоччині, де в одного з них залишилася родинна стара хата. Село, кажуть, обрали тому, що в Хмельницькому в чоловіків у квартирах залишилися дружини та діти. Утім, місцевим це не сподобалося. Вони викликали вже поліцію, а місцевий голова вимагав в них аналогічну заяву про самоізоляцію, таку, як чоловіки вже підписували на кордоні.

«Доїхали ми до села нашого, до місця нашого перебування, це є батьківщина мого тестя покійного. Зустрів нас у вуличці голова сільської ради своїм автомобілем перешкоджав нам заїхати, почав у грубій формі скажемо так з нами спілкуватися. Він вимагав, щоб ми йому написали точно такий самий папір, як ми писали на кордоні. Так щоб не загострювати конфлікт, ми йому написали так само. Перший день у нас був спокій, на третій день приїхала поліція з головою, і почали до нас не в гарному тоні спілкуватися, погрожувати протоколами бо хтось в селі повідомив, що ми по селі ходили хліб купляли. А це абсурд, бо в нас харчів вистачає на місяць» - зазначає Суспільне Поділля, цитуючи одного з тих заробітчан, які прибули до Куманова на самоізоляцію.

До теми: Коронавірус: як правильно самоізолюватися.

Дехто в селі проти такого поселення, бо боіться коронавірусу, який могли привезти заробітчани. Але дехто стверджує, що чоловіки нічого не порушують і за межі свого подвір’я не виходять.

Як зазначає Суспільне Поділля, у Городоцькому районі на контролі поліції перебуває 63 особи, які повернулися з-за кордону і мають бути на самоізоляції.

«З ними проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання ними самоізоляції. На території району порушень самоізоляції не відбулося. Разом з тим 30 березня до Городоцького відділу поліції надійшла інформація про те, що дві особи, які зобов’язані знаходитися на самоізоляції порушують правила карантину. Виїздом групи реагування патрульної поліції на місце події дана інформація не знайшла свого підтвердження», - цитує Суспільне Поділля заступника начальника Городоцького відділу поліції Анатолія Угляра.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую