ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Волонтер зі Старокостянтинова написав пісню на підтримку усіх, кого лякає вірус

Суспільство 2299
Артем Харченко написав нову пісню
Артем Харченко написав нову пісню. Фото: starkon.city

Ще одна пісня, яку підготував співак, – англомовна.

Юний співак, волонтер, переможець і учасник багатьох всеукраїнських конкурсів та фестів, старокостянтинівець Артем Харченко написав нову пісню «Світ – це ти». Як повідомляє Starkon.city, це 36 власна композиція на його рахунку.

«Наразі Артем проходить лікування після планової операції в Київському онкоцентрі. Щодня він бачить як тривожаться рідні хворих людей, адже такий центр у Вінниці закрили через хворобу лікарів на коронавірус. А це означає, що чимало людей залишилося без невідкладної допомоги, не вистачає донорів», - пише видання.

Проте Артем створює життєствердні пісні, аби підтримати усіх українців. Про одну з останніх він розповів журналістам Starkon.city.

«Пісню «Світ – це ти» я написав під впливом останніх безрадісних подій. У соцмережах скільки негативу, паніки, егоїзму. Хотілося знайти слова, які б об’єднали людей. Адже ми – це пазли великої картини світу. Світ – це ми, кожен з нас! І у нас всіх все буде добре», - зазначив Артем.

Також він розповідає, що натхненням на написання цієї пісні стала подруга Артема Аня Ісламова, волонтерка, яка постійно підтримає його у благодійних справах.

Хлопець розповів, що перед самим карантином написав свою першу англомовну пісню під назвою «Look around» (у перекладі - «Треба оглянутися»). Її слова за змістом перегукуються з композицією «Світ – це ти», бо теж про те, що ми маємо бачити життя й турботи інших, розуміти один одного.

«Наразі Артем Харченко – десятикласник. Навчається у Старокостянтинівському НВК. Хлопець упевнений, що своє життя пов’яже з музикою, але крім того мріє здобути вищу освіту з іншої спеціальності, зі сферою іноземних мов», - йдеться у повідомлені видання.

Після карантину Артем хоче відпочити. Наприклад, у Карпатах.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте також:  "Брама з непрозорим майбутнім": волонтери зняли мотиваційне відео про боротьбу з раком

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую