ye-logo.v1.2

У Нетішині за кілька мільйонів гривень будуватимуть парк

Суспільство 3875
Парк облаштовуватимуть у  районі між вулицями Набережною, Будівельників і проспектом Незалежності
Парк облаштовуватимуть у районі між вулицями Набережною, Будівельників і проспектом Незалежності. Фото: ілюстративне facebook.com/netishynrada

Єдиний конкурент переможця тендеру запропонував за свої послуги на десять гривень більше.

Управління капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради підписало угоду з ТОВ «Архітектоніка» про будівництво парку. Підписаний контракт був опублікований вчора, 8 квітня, на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією проведеного тендеру, очікувана вартість виконання робіт була вказана на рівні у понад 6 мільйонів 794 тисячі гривень. Переможцем в аукціоні стало товариство з обмеженою відповідальністю «Архітектоніка». Воно за свої послуги запропонувало найнижчу ціну — 5 мільйонів 599 тисяч 990 гривень. Натомість пропозиція його єдиного конкурента, нетішинського приватного підприємства «Техномаркет», виявилася на десять гривень вищою.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Архітектоніка» зареєстроване у Хмельницькому. Його керівником вказаний Урсол Віталій Ігорович, а кінцевим бенефіціарним власником Долгов Володимир Якович. Востаннє ТОВ «Архітектоніка» перемагало у відкритих закупівлях управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради на капітальний ремонт вулиці Курбаса, капітальний ремонт — улаштування тротуару на вулиці Парковій, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Волошкової, а також на поточний ремонт, розчищення та відновлення берегів ставка у мікрорайоні Озерна.

Щодо нового парку в Нетішині, то у тендерній документації вказано, що він розташований у районі між вулицями Набережною, Будівельників і проспектом Незалежності. На цій ділянці ТОВ «Архітектоніка» має збудувати пішохідні доріжки та встановити вуличне освітлення. У парку передбачено шість біотуалетів. Два з них — для людей з особливими потребами. Крім того, підрядник повинен загалом встановити 35 лавок різних видів і 10 садових гойдалок кампанії «KIDIGO».

Спершу в документації кінцевим терміном виконання робіт було визначене 31 грудня цього року. Втім, у додатковій угоді датованій 6 березням передбачено, що у 2020-у доручена підряднику вартість будівельних робіт поки складатиме 215 тисяч 265 гривень.

Нагадаємо, нещодавно Теофіпольська селищна рада теж провела тендер на будівництво скверу. Його облаштують за понад два мільйони гривень на вулиці Небесної Сотні. До речі, участь у цій публічній закупівлі також брало ТОВ «Архітектоніка», проте орган місцевого самоврядування надав перевагу іншій хмельницькій компанії — ПП «ЕМАКО».

Читайте також: Хмельницька міська лікарня придбала апарати штучної вентиляції легень

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую