ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

У Теофіполі облаштують сквер за понад два мільйони гривень

Суспільство 1805
Сквер у Теофіполі будуватиме хмельницьке приватне підприємство «ЕМАКО»
Сквер у Теофіполі будуватиме хмельницьке приватне підприємство «ЕМАКО». Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org

Будівельні роботи мають завершити до кінця наступного року.

Вчора, 31 березня, Теофіпольська селищна рада уклала договір з приватним підприємством «ЕМАКО» на понад два мільйони гривень. Згідно з ним підрядник має збудувати сквер на вулиці Небесної Сотні. Про це свідчить інформація, опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації вказано, що підрядник має зробити цілий комплекс робіт: збудувати пішохідні доріжки, встановити зовнішнє освітлення та провести озеленення. Крім газонів і квітників, у майбутньому сквері мають висадити десять кленів, шість каштанів, десять самшитів вічнозелених, шістнадцять туй західних, десять калин… З малих архітектурних форм підрядник має встановити 21 лавочку, а також облаштувати зовнішнє освітлення. Зокрема, передбачено 22 ліхтарні стовпи. З усіма роботами переможець тендеру має впоратися максимум до 31 грудня 2021 року.

Перемогу в тендері здобуло хмельницьке приватне підприємство «ЕМАКО», яке запропонувало за свої послуги понад 2 мільйони 21 тисячу гривень. Втім, це була не найнижча пропозиція. Поряд з цією компанією участь в аукціоні взяли два товариства з обмеженою відповідальністю — ТОВ «Будспецмонтаж-К» (Нетішин) і ТОВ «Архітектоніка» (Хмельницький). Їх пропозиції були дещо меншими. Так, ТОВ «Будспецмонтаж-К» хотів рівно два мільйони гривень, а ТОВ «Архітектоніка» — 1 мільйон 999 тисяч 990 гривень.

Проте Теофіпольська селищна рада відхилила пропозиції цих компаній. Офіційною причиною такого рішення стала невідповідність поданих документів тендерній документації. ТОВ «Архітектоніка» спробувала оскаржити дії Теофіпольської селищної ради. Проте Антимонопольний комітет України не виявив порушень у діях органу місцевого самоврядування. Тому сквер на вулиці Небесної Сотні будуватиме ПП «ЕМАКО».

За інформацією ресурсу «YouControl», ПП «ЕМАКО» зареєстроване у Хмельницькому. Засновником підприємства зазначається Яцина Галина Григорівна. Раніше ПП «ЕМАКО». перемагала у публічних закупівлях низки сільських і селищних рад Хмельницької області. Більшість наданих послуг стосувалося ремонту електричних мереж вуличного освітлення, реконструкції електричних мереж і виготовлення проєктів аналогічних робіт.

Читайте також: Нова квартира та 200 тисяч подарунку: що задекларувала голова Теофіпольської РДА

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую