ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Участь у великодніх богослужіннях взяли майже 130 тисяч українців

Суспільство 1386
Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України
Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Фото: npu.gov.ua

Зафіксовано 19 випадків недотримання карантинних обмежень.

На території держави 18-19 квітня відбулися заходи з нагоди святкування Великодня. Загалом святкові богослужіння проводилися у 13 658 храмах в усіх регіонах держави. Про це повідомили на сайті Національній поліції України.

Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень.

Нагадаємо, під час Пасхальних свят для забезпечення публічної безпеки на території Хмельницької області задіяні 730 поліцейських, 17 нацгвардійців (на території міста Кам’янець-Подільського) та наряди патрульної поліції (на території міста Хмельницького).

«Участь у богослужіннях взяли майже 130 тисяч громадян. І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі», - повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, порушення карантинних обмежень під час богослужінь зафіксовані у Донецькій області - 4, у Дніпропетровській, Запорізькій та у місті Києві - по 2, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях - по 1.

На цей час поліцейські склали три адміністративні протоколи за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Запорізькій, Рівненській та Чернігівській областях.

 Читайте також: Великодні богослужіння з храмів Хмельницького

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую