ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Загін рятувальників Хмельниччини вирушив гасити пожежі у Чорнобильській зоні

Суспільство 4281
Більше сотні рятувальників відправились гасити пожежі в Чорнобильській зоні
Більше сотні рятувальників відправились гасити пожежі в Чорнобильській зоні. Фото: km.dsns.gov.ua

До складу загону увійшли 120 чоловік особового складу.

Сьогодні, 19 квітня, до Чорнобильської зони відчуження відправився зведений загін ГУ ДСНС України у Хмельницькій області для гасіння масштабної лісової пожежі.

«До складу загону увійшли сили і засоби з усіх районів області, а це 25 одиниць спецтехніки та 125 чоловік особового складу. Зведений загін повною мірою забезпечений усім необхідним для виконання завдань за призначенням, зокрема пересувним пунктом життєзабезпечення особового складу для автономного перебування підрозділів у зоні ліквідації НС», - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

До складу загону увійшли 125 бійців та 25 одиниць спецтехніки. Фото: km.dsns.gov.ua
Зведений загін повною мірою забезпечений усім необхідним для виконання завдань за призначенням. Фото: km.dsns.gov.ua

Нагадаємо, пожежа у Чорнобільської зоні почалася ще 4 квітня. Станом на 7:00 19 квітня у Зоні відчуження надається допомога Державному агентству України з управління зоною відчуження у гасінні пожеж на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 4 осередків (с. Корогод, с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та двох торф’яників в осередках пройдених вогнем.

«Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 8 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 320 кілометрів мінералізованих смуг. До гасіння залучено 723 чоловіки та 154 одиниці техніки, з них від ДСНС 579 чоловік особового складу та 112 одиниць техніки, у тому числі 3 вертольоти ДСНС (якими 18 квітня здійснено 208 скидів – 416 тонн води)», - повідомляють у Головному Управління ДСНС України.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую