ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: повільне потепління та вкрите хмарами небо

Суспільство 4134

Перша половина тижня буде не надто теплою.

Хоча цього тижня на Хмельниччині синоптики не прогнозують суттєвих опадів, температура повітря буде мінливою. Можливі навіть незначні її коливання. Синоптики зазначають, що перша половина тижня буде відносно прохолодною. Зокрема, вночі стовпчики термометрів можуть опуститися до одного градуса тепла. Проте до наступних вихідних температура повітря має зрости.

За інформацією сайту «Синоптик», найближчими днями у Хмельницькій області варто очікувати 9..10 градусів тепла, а в темну пору доби — +1..+3. Втім, вже у неділю повітря прогріється до 19 градусів вище нуля. Впродовж тижня буде без суттєвих опадів, але синоптики прогнозують переважно похмуру погоду.

Сайт «Гісметео» наводить подібну метеорологічну ситуацію. Проте зазначає, що у неділю, 26 квітня, можливий дрібний дощ. Крім того, людям, які страждають від алергії, варто берегти себе. Цього тижня буде спостерігатися висока та дуже висока концентрація у повітрі березового пилку, який вважається одним з головних алергенів квітня.

У вівторок, 21 квітня, впродовж усього дня зберігатиметься похмура погода, але вранці можливе невеличке прояснення. Без опадів. Максимальна денна температура +10 градусів, а вночі стовпчики термометрів опустяться до +1 градуса тепла. Проте можливі сильні заморозки.

У середу, 22 квітня, впродовж доби також буде похмуро й без опадів. Вдень повітря прогріється до +9, а вночі похолодає до +3.

У четвер, 23 квітня, впродовж доби небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Вдень буде до +12 градусів, а вночі слід очікувати на +5 градусів вище нуля.

У п’ятницю, 24 квітня, знов буде похмуро, але іноді сонце визиратиме з-за хмар. Без опадів. Максимальна денна температура становитиме +15 градусів, а мінімальна нічна — +7 градусів тепла.

У суботу, 25 квітня, синоптики впродовж доби прогнозують похмуру погоду й відсутність опадів. Вдень повітря прогріється до +17 градусів, а вночі буде +8.

У неділю, 26 квітня, буде переважно похмуро й без суттєвих опадів. Проте вдень потепліє до +19 вище нуля, а вночі слід очікувати на +10 градусів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую