ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

За порушення карантину поліція склала на хмельничанку протокол, але суд її виправдав

Суспільство 2761
Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу через відсутність самої події та факту порушення
Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу через відсутність самої події та факту порушення. Фото: з архіву редакції

Правоохоронці звинуватили її у тому, що вона не припинила роботу кафетерію на час карантину.

Про це свідчить постанова Хмельницького міськрайонного суду, прийнята 22 квітня.

Згідно з цією постановою, 24 березня інспектор роти ТОР Управління патрульної поліції Хмельницької області склав адміністративний протокол на жительку обласного центру. У ньому вказано, що та не припинила роботу свого кафетерію на вулиці Бандери й здійснила прийом відвідувачів як фізична особа-підприємець. Таким чином вона порушила запроваджені Кабміном карантинні обмеження.

Під час судового засідання жінка підтвердила, що того дня дійсно перебувала у приміщенні кафетерію, яке орендує її батько. Також пояснила, що там вона не здійснювала підприємницьку діяльність, а зайшла туди забрати пиво в інше приміщення для зберігання, щоб воно не зіпсувалося.

«Оскільки вона не зачинила двері, в кафе зайшли двоє п’яних чоловіків з проханням викликати для них таксі. Вона просила їх покинути приміщення, але у цей же час зайшли працівники поліції, які звинуватили її у порушенні карантинного режиму. Жінка поясняла, що кафетерій не працював, а ці чоловіки не були його відвідувачами й вона не продавала їм ніяких напоїв. Однак це не переконало поліцейських і вони склали адмінпротокол», — йдеться у постанові суду з посиланням на свідчення обвинуваченої.

До теми: Більшість справ порушників карантину повертають через недоліки в протоколах: реєстр судових рішень

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити цю справу через відсутність самої події та факту порушення.

«Із пояснень свідків також не вбачається, що обвинувачувана здійснювала в кафетерії прийом відвідувачів. Пояснення особи, яка нібито про це повідомила, взагалі нею не підписано. А з переглянутих в суді відео з нагрудних камер поліцейських також не вбачається, що кафетерій працював та здійснював прийом відвідувачів», — аргументував суддя свою постанову.

Читайте також: За порушення карантину у Дунаєвецькому районі оштрафували трьох чоловіків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую