ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Двоє рятувальників, які гасили пожежі в Чорнобильські зоні, отримали президентські нагороди

Суспільство 1262
Вогнеборців, які брали участь у ліквідації пожеж у зоні відчуження, було нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня
Вогнеборців, які брали участь у ліквідації пожеж у зоні відчуження, було нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Фото: mvs.gov.ua

Президент нагородив вогнеборців за бездоганне виконання обов’язків.

Президент нагородив двох вогнеборців Хмельниччини за бездоганне виконання обов’язків під час ліквідації пожежі в Чорнобильській зоні відчуження. Про це повідомляють в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

«26 квітня, у День пам’яті Чорнобильської катастрофи, президент України Володимир Зеленський відмітив бездоганну роботу рятувальників під час гасіння пожеж у Чорнобильській зоні відчуження, вручивши державні нагороди 22-м вогнеборцям країни. Зокрема, до відзначення державними нагородами було представлено і двох рятувальників Хмельниччини — командира відділення 12 Державної пожежно-рятувальної частини старшого прапорщика служби цивільного захисту Віталія Августінова та начальника 26 Державного пожежно-рятувального поста 9 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області капітана служби цивільного захисту Олексія Стрихаря», - зазначається в повідомленні.

Наших вогнеборців, які брали участь у ліквідації пожеж у зоні відчуження, було нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

До теми: Загін рятувальників Хмельниччини вирушив гасити пожежі у Чорнобильській зоні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую