ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

Зоокутки Хмельницького на карантині: чи вистачає їжі тваринам без відвідувачів

Суспільство 1024
У зоокутку в парку Чекмана залишився лише один ведмідь
У зоокутку в парку Чекмана залишився лише один ведмідь. Фото: з архіву

Охочі можуть допомогти тваринам.

У Хмельницькому до карантину відкритими для відвідувачів було два зоокутки. Один із них розташовується у парку відпочинку імені Михайла Чекмана, інший, приватний, на вулиці Степанковій 3\1. Сайт «Є» поцікавився, чи вистачає тваринам їжі, адже відвідувачів, які могли б принести чи купити смаколики, немає.

«Коли люди приходили у зоокуток, то приносили їжу. Зараз через карантин відвідувачів немає. Але ми всодно підбираємо тварин з вулиці, або тих, від кого відмовились, - розповідає власник приватного зоокутка Сергій Пальохін. – Їжі обмаль, тому просимо про допомогу у містян. Хто має бажання і нагоду, можуть привозити будь-які крупи та овочі. Знаю, багато викидають маленьку картоплю, бо її не зручно чистити, а от тваринам вона дуже підходить. Привозьте нам».

Додає, що наявних харчів вистачить лиш на деякий час. Сергій Пальохін каже, що вдосталь м'ясних запасів, тому вони наразі не потрібні. Усі, хто бажає допомогти приватному зоокутку може звертатись за телефоном пана Сергія  (096) 787-81-16, або привозити харчі за адресою - вулиця Степанкова 3\1.

А от директор комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» Олександр Боднарчук розповідає, що у них запаси є.

«У нас завжди їжі вистачає тваринам, вони доглянуті, ситі. Допомагають підприємці, волонтери. Загалом маємо біля сотні різних тварин. Ми наперед зробили запаси, завжди прораховуємо на місяць-два наперед», - каже Олександр Петрович.

Читайте також:  Ведмеді, яких забрали з Хмельницького, готуються до поїздки за кордон

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую