ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Погода у травні: прогнозують багато опадів і температурні гойдалки

Суспільство 1557

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Літо не поспішатиме відігнати весну.

Останній місяць весни 2020 на Хмельниччині буде багатим на опади. Також синоптики прогнозують відчутні температурні коливання в окремі дні. Ночі будуть без заморозків, а часті дощі зволожуватимуть і землю, і повітря.

Як пишуть на сайті Укргідрометцентру, середня місячна температура передбачається 15-18° тепла, що на 1,0-1,5° вище середніх багаторічних значень. Місячна кількість опадів очікується 34-77 міліметрів, що в межах середніх багаторічних значень.

«У першій половині місяця на півночі, сході країни та у більшості центральних областей, ймовірні заморозки на поверхні ґрунту, місцями й у повітрі. Стійкий перехід середньої добової температури через +15°, що є кліматичним показником початку літа, відбувається у південній половині країни — у першій половині, на решті території — у другій половині травня», - пише Укргідрометцентр.

За прогнозом Гісметео, травень в області розпочнеться із дощів та гроз. Припиняться вони 3 травня, але вже 4 травня знову прогнозують дощ. 5 травня без опадів, а далі – тиждень дощів. У першій половині місяця очікуємо температуру повітря від +11 до +21. Однак по-справжньому теплих днів буде обмаль. Із 13 травня опади припиняться, на зміну їм прийдуть сонце та хмари, які не покинуть небо до 20-их чисел місяця. Саме тоді температура повітря суттєво знизиться, подекуди до +11 +16, і знову розпочнуться затяжні дощі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую