ye-logo.v1.2

У Хмельницькому ремонтують одну з центральних алей парку Чекмана

Суспільство 2028
Алею викладуть бруківкою
Алею викладуть бруківкою. Фото: Володимира Гординського

Доріжку викладуть бруківкою.

В обласному центрі, поки хмельничани на карантині, взялись за облаштування однієї із доріжок в парку імені Михайла Чекмана. Зараз відведену територію облаштовують для вкладання сірої бруківки.

«Праворуч від білого мосту у парку є доріжка, вона була частково діюча. Асфальт на ній сильно пошкоджений, в деяких місцях вона була вкладена дорожніми панелями, а в деяких взагалі було просто болото. Алейка іде до тренажерів, що на набережній, а потім повертає ліворуч і виходить до зоокутка та містка, який збудували ранньою весною», - каже начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок.

За його словами, доріжку у двох місцях з’єднають із центральною алеєю. Таким чином останню розвантажать, бо, особливо на вихідних влітку, багато людей рухаються нею до зоокутка.

Доріжку з'єднають з центральною алеєю
Ширина доріжки 3-4 метри

Ширина старої-нової доріжки від 4 до 3 метрів в різних місцях. Де її взагалі не було, зроблять триметровою. Протяжність – близько одного кілометра.

«У бюджеті ще минулого року заклали один мільйон гривень на цю доріжку. Ми провели тендер і перемогло міське комунальне підприємство «Зеленбуд»», - додав Василь Пилипович.

Читайте також: У Хмельницькому встановили пристрій, який рахуватиме велосипедистів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую