ye-logo.v1.2

«Ми налаштовані їхати в гараж»: у Хмельницькому частина автобусів може зійти з маршрутів

Суспільство 10222
Великогабаритні автобуси можуть перевозити близько 40 осіб. Фото: з архіву
Великогабаритні автобуси можуть перевозити близько 40 осіб. Фото: з архіву

Власник автобусних маршрутів №21, №22 та №51 скаржиться на нерентабельність.

Вже третій день у Хмельницькому почали працювати маршрутки та великогабаритні приватні автобуси. Щоправда, скористатися ними можуть не усі. Як пояснили в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, перевезення — винятково для пасажирів зі спецпосвідченнями.

Даний факт обурює приватного перевізника Олександра Мішина, який має великогабаритні автобуси №21, №22 та №51.

«Третій день працюю у великий «мінус». Працівники автобусів налаштовані зупинятись і їхати в гараж! Або видайте людям спецквитки або скасуйте їх, - каже Олександр Мішин. - Для того, аби мені заправити автобус, потрібно дві тисячі гривень і це я не говорю про податки. При цьому на зупинці стоять люди, які не можуть зайти в автобус, бо не мають спецквитків. А в салоні сидить до десяти людей. Виручка за день становить 300-400 гривень. Це що за заробітки? Я так на маршрути випустив 14 автобусів з 25-ти, але бачу, що і це забагато».

Про дану ситуацію знають в управлінні транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради, однак вплинути на неї не можуть.

«Є постанова Кабінету Міністрів у якій чітко прописано кому можна їздити у громадському транспорті. Ні я, ні міський голова, не має впливу на це. Людям надали право вийти на роботу, а як добратися до місця праці ніхто не подумав. Люди скаржаться, що їх не беруть у маршрутки та автобуси без спецквитків, а перевізники на те, що не має кого перевозити», - розповів сайту «Є» виконувач обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

До речі, наразі у Хмельницькому спеціальні посвідчення мають 32 тисячі містян.

«Наразі ми відкрили 20 з 45-и маршрутів. Поки планується, що ці маршрути працюватимуть в будні дні до 21:00, а у вихідні та святкові – до 20:00. Та за умови, що під час таких перевезень у пасажирів будуть засоби індивідуального захисту. Крім цього, перевозити можуть лише в межах кількості місць для сидіння та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів», - зауважує Сергій Шепурев.

Щодо тролейбусів, то вони й надалі із 6:00 до 10:00 вранці та з 16:00 до 19:00 пообіді перевозять лише пасажирів із спецквитками. У інші години тролейбусний транспорт працює у звичному режимі (з дотриманням карантинних заходів).

Читайте також: Перевізники Хмельниччини: «Коли нам дозволять працювати?»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую