ye-logo.v1.2

Як з глини, каменю та бісеру хмельничанка створює авторські прикраси (ФОТО)

Суспільство 5519
Хмельничанка створює авторські прикраси. Фото: з архіву Юлії Галущак
Хмельничанка створює авторські прикраси. Фото: з архіву Юлії Галущак

Головною цінністю своїх робіт майстриня вважає поєднання технік та ексклюзивність.

У Хмельницькому багато талановитих людей. Яскраво забарвлене захоплення – створення жіночих прикрас з полімерної глини, бісеру та напівдорогоцінного каменю – має 43-річна хмельничанка Юлія Галущак.

Модельєр-конструктор одягу за професією, жінка, після народження донечки, почала створювати авторські намиста, браслети, сережки, перстні та прикраси для волосся.

«Я людина творча, тому коли довелося піти в декрет, знайшла собі хобі – виготовлення прикрас. Перші знання отримала через інтернет, а потім взялася виробляти власну техніку. Багато майстринь створюють свої роботи використовуючи один матеріал – глину, каміння чи бісер. Я спробувала поєднати усі матеріали разом. Результат мені сподобався. Спочатку набивала руку лише на виробах для себе, а згодом, коли мої роботи почали замовляти, створення прикрас з хобі перетворилося на повноцінну роботу», – пригадує Юлія Галущак.

Ідеї для створення нового виробу майстриня черпає у живописі та природі. Джерелом натхнення для умілиці є квіти, метелики, морські пейзажі і природні явища, поки року та етнічні мотиви.

Створення кожної прикраси майстрині починається з ескізу. Фото: з архіву Юлії Галущак

«Інколи після сімейної прогулянки у мене виникають ідеї, які змушують сідати за роботу відкладаючи усі нагальні справи. Спочатку я малюю на папері ескіз майбутніх сережок чи намиста, а потім підбираю матеріали, з яких створюю прикрасу. Для мене велика цінність – це поєднання стилів та технік. Я люблю коли масивне каміння оздоблене ніжним бісером та доповнене глиняними деталями перетворюють прикрасу на вишукану деталь образу, яка неодмінно притягує погляди оточуючих», - зізнається хмельничанка.

Квіти, птахи, метелики та різноманітні морські мушлі – головні елементи, які присутні на прикрасах Юлії Галущах. Жінка зізнається, що кожна її робота має історію.

Набір прикрас під назвою «Побачення». Фото: з архіву Юлії Галущак

«Нещодавно завершила працювати над намистом та сережками, головними героями яких є закохані пташки. Я уявила квітучий сад у якому воркує пара пернатих птахів. За допомогою шести відтінків лілового бісеру я сплела квітку та прикріпила її на гілку-ланцюжок. Крила та хвостики птахів сплела веселково-золотими відтінками використовуючи скло, блискітки та чеський бісер. Вийшов романтичний набір прикрас, який доповнить будь-який образ», - каже майстриня.

Усі роботи Юлія Галущак виконує на замовлення. Окрім кольору та стилю, покупці не обмежують умілицю у творчості. Жінка самостійно придумує ескіз прикраси та її елементи.

Створенням прикрас хмельничанка займається вже 12 років. Фото: з архіву Юлії Галущак

«Я щаслива, що замовники довіряють мені та дають свободу у створенні виробу. Кількість жінок, які носять мої прикраси, досить велика. Для співачки з Ізраїлю було створено багато сценічних, яскравих та незвичних прикрас, що разом з нею гастролюють по світу.  Українська письменниця Ірина Мацко теж придбала мою прикрасу. Отримую багато замовлень з-за кордону, а коли отримую фотозвіт від своїх покупців, неймовірно тішуся», - ділиться хмельничанка.

Вартість робіт майстрині стартують від ста гривень. Є прикраси, які коштують декілька тисяч гривень. Юлія зізнається, що формує цінову політику в залежності від обсягу часу, який потрібно витратити на роботу та від вартості закуплених матеріалів. Все ж головною цінністю своїх виробів жінка вважає ексклюзивність.

«Виготовлення таких прикрас – це досить клопітка і дуже делікатна робота, яка потребує майстерності. Кожна деталь продумана та підібрана. А головне, що це ручна робота у яку я вкладаю свою енергетику. Тому такі речі вартують недешево», - каже умілиця.

Намисто «Рецепт щастя». Фото: з архіву Юлії Галущак
Набір прикрас «Туманний ранок». Фото: з архіву Юлії Галущак
Набір прикрас «Геспериди». Фото: з архіву Юлії Галущак
Набір прикрас «Ніжний подих весни». Фото: з архіву Юлії Галущак
Квіти, птахи, метелики та різноманітні морські мушлі – головні елементи, які присутні на прикрасах Юлії Галущах. Фото: з архіву майстрині
Намисто «Віднесені вітром». Фото: з архіву Юлії Галущак
Окрім намиста та сережок, майстриня створює браслети, перстні та прикраси для волосся. з архіву Юлії Галущак

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую