ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Які імена обирали хмельничани для своїх дітей у травні

Суспільство 6366
Неабиякої популярності серед батьків набирають імена Соломія та Марк
Неабиякої популярності серед батьків набирають імена Соломія та Марк. Фото: ілюстративне з unsplash.com

Минулого місяця у Хмельницькому народилися чотири двійні.

В останній місяць весни, у Хмельницькому було зареєстровано 273 новонароджених. Це на дев’ять діток більше, за народжених у квітні.

Зокрема світ побачили 138 хлопчиків та 135 дівчаток. Серед народжених у травні – чотири двійні. Про це сайту «Є» повідомила заступник начальника Хмельницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тетяна Доброріз.

«Неабиякої популярності серед батьків набирають імена Соломія та Марк. Діток такими іменами називали найчастіше у травні. Також позиції лідерства тримають такі чоловічі імена, як Артем, Даниїл, Тимофій, Матвій, Захар та Ярослав. Для дівчаток найчастіше обирали імена Марія, Мілана, Анастасія, Анна, Софія, Єва та Єлизавета - розповіла Тетяна Добровіз.

Також серед народжених зустрічаються й досить рідкісні імена. До прикладу, в травні хмельничани називали хлопчиків Северин, Дарій, Святослав, Остап, Самвел. Дівчаткам давали такі імена: Іветта, Асія, Мія, Ярина, Дана, Міра, Катерина-Аріна та Єва-Марія.

Читайте також: Діти, які потребують захисту: на Хмельниччині понад дві сотні сиріт

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую