ye-logo.v1.2

На клумбах Хмельницького висадять понад 200 тисяч квітів

Суспільство 4243
В обласному центрі є 27 квітників і усі вони будуть несхожі між собою
В обласному центрі є 27 квітників і усі вони будуть несхожі між собою. Фото: автора

Їх висаджують у вигляді візерунків та орнаментів.

Клумби Хмельницького зацвіли різнокольоровими квітами. Займаються озелененням обласного центру працівники комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста.

«Цьогоріч висадку квітів ми затягнули. Весняного тепла не було. На початку травня для експерименту засадили невеличкий квітник у районі «Катіону», але рослини змерзли. Саме тому вирішили дочекатися літа. Зараз ми вже приступили до озеленення. Плануємо засадити 27 квітників, площа яких становить понад 0,3 гектара. Деякі з них вже повністю прикрасили, а над деякими ще працюємо», - розповіла начальник дільниці з озеленення комунального підприємства по зеленому будівництву та благоустрою міста Надія Губіцька.

Додає, що на квітниках, які обслуговують 24 працівниці комунального підприємства, планують висадити понад 190 тисяч рослин.

«Загалом у парнику ми виростили понад 25 видів рослин - це і канни, і чорнобривці, і агератум, целозію та портулак. Але є квіти, які доводиться купувати – різні види бегоній, сальвію. Кожна клумба буде неповторною, адже квіти на них будуть висаджені у вигляді орнаментів, візерунків та композицій», - каже Надія Євгенівна.

Через дощі, додатковий полив квітники не потребують.
На кожній клумбі з’явиться квіткова композиція або візерунок.
До Дня вишиванки у Хмельницькому прикрасили тематичний квітник.

Працювати над озелененням квітників фахівці комунального підприємства починають ще восени. Саме тоді починається висадка цибулин тюльпанів, які навесні зацвітають.

«Минулого року ми висадили багато тюльпанів на клумбах, що біля кінотеатру Шевченка. Однак, навесні мали прикрість. Птахи, які живуть у сквері неподалік, обклювали рослини і вони швидко зів’яли. Зараз на місці тюльпанів ми висадили літні квіти у вигляді орнаменту. А біля пам’ятника Тараса Шевченка з’явилася квіткова вишиванка», - розповіла Надія Губіцька.

Барвистими квітниками можна помилуватися й у парку імені Михайла Чекмана.

Прикрашають клумби і в парку імені Михайла Чекмана. Директор комунального підприємства «Парки та сквери міста Хмельницького» Олександр Боднарчук розповів сайту «Є», що на квітниках висаджено понад 10 тисяч рослин.

«На зміну тюльпанам, які вже відцвіли, ми висадили петунії, азалії, бегонії, лобелії, алісум. Вони цвістимуть до кінця літа. Восени ми їх викопаємо і посадимо осінні квіти – чорнобривці, айстри, хризантеми та інші», - каже Олександр Петрович.

Зазначає, що працівники комунального підприємства докладають багато зусиль, аби у парку було приємно відпочивати хмельничанам та гостям міста.

Попри нелегку працю, працівники підприємств турбуються лише про одне, аби хмельничани з повагою ставилися до їх праці та не зривали квіти з клумб обласного центру.

Читайте також: У Хмельницькому стартує пляжний сезон: чи безпечно купатися у Південному Бузі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую