ye-logo.v1.2

На Старокостянтинівщині у двох річках масово загинула риба

Суспільство 3911
Загинуло тисячі рибин
Загинуло тисячі рибин. Фото: рибоохоронного патруля

Причини загибелі поки невідомі.

Днями на Хмельниччині було зафіксовано два факти масової загибелі водних біоресурсів. Як зазначає Хмельницький рибоохоронний патруль, 15 червня на їх «гарячу лінію» надійшло повідомлення про загибель риби на річці Случ в межах села Самчики Старокостянтинівського району.

Рибоохоронці разом із працівниками екологічної інспекції, обстежили частину річки в межах Самчиківської сільської ради. У результаті інспектори виявили понад вісім тисяч загиблих молодих рибин – плітки, карася, верховодки, краснопірки, коропа та білого амура.

«На момент проведення обстеження на поверхні водного плеса відмічено залишки водоростей. В місці обстеження відчувався запах гниття», - йдеться у повідомленні.

Того ж дня задокументовано ще один факт загибелі водних біоресурсів. Цього разу випадок стався на річці Ікопоть в межах Старокостянтинова. При обстежені водного плеса виявлено загибель понад 3 300 рибин.

«Працівники відділу інструментально-лабораторного котролю Держнкоінспекції у Хмельницькій області відібрали проби поверхневої води для проведення лабораторних досліджень. Висновок про те, що стало причиною масової загибелі водних біоресурсів, фахівці нададуть після результатів лабораторних досліджень», - додають рибоохоронці.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую