ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Україні планують продовжити карантин до кінця липня

Суспільство 3854
Уряд готує чергові карантинні обмеження
Уряд готує чергові карантинні обмеження. Фото: pixabay.com

Вимоги до адаптивного карантину переглянуть.

Карантин в Україні хочуть продовжити до 31 липня. Пропозицію мають розглянути сьогодні, 17 червня, на засіданні Уряду. Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль перед зібранням, обмежувальні заходи планують трохи скорегувати.

«Враховуючи кількість коронахворих ми продовжимо дію адаптивного карантину до 31 липня. Також, сьогодні на засіданні Уряду ми розглянемо оновлений підхід до адаптивного карантину, запропонований МОЗ. Він передбачає можливість посилення карантину в певних регіонах, за умови якщо цього вимагатиме ситуація», - зазначив Денис Шпигаль.

Додав, що також розглянуть постанову про зміну графіків робити в окремих сферах та галузях, аби розтягнути в часі години пік, коли є масове скупчення людей в громадському транспорті. Таку практику ефективно використовували деякі країни Європи.

«Чітко зафіксуємо ті заборони, які мають бути при карантині. Наприклад, вимогу ходити в масці в приміщеннях або обмеження щодо кількості пасажирів у транспорті. Уряд розуміє, аби таке вимагати у перевізників, потрібно створити умови, за яких вони можуть дотримуватись карантинних обмежень. Тому звертаюсь до міських голів – випустіть максимальну кількість громадського транспорту на маршрути, за необхідності розробіть нові маршрути. Люди не повинні стояти в чергах та їхати в переповнених маршрутках», - зазначив прем’єр.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую