ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

На Хмельниччині виявили майже три сотні рибалок-порушників

Суспільство 707
Поуршників виявили в різних районах області
Поуршників виявили в різних районах області. Фото: khm.darg.gov.ua

Протягом тижня порушники завдали понад 9 тисяч гривень збитків.

У період з 11 до 17 червня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 27 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Про це повідомляють в управлінні державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області.

«У порушників вилучено 13 заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 510 гривень. Збитки, завдані рибним запасам, склали 9 401 гривню», - йдеться у повідомленні.

Наприклад, 11 червня державні інспектори викрили чоловіка, який здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям – сіткою. Інцидент зафіксовано на річці Південний Буг, в межах села Копитинці Летичівського району Хмельницької області. Громадянин виловив 18 окунів, 10 пліток та 2 судаки звичайного. Завдано збитків у розмірі 2 176 гривень.

«12 червня рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. Випадок стався на річці Случ, поблизу села Старий Остропіль Старокостянтинівського району. Виявлено громадянина, який за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки, виловив 21 пліток та 2 карасі. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 819 гривень», - зазначають у рибоохоронному патрулі.

На осіб складено адміністративні матеріали за частиною 4 статті 85 КУпАП «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу». Матеріали справи готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення. Рибалкам загрожує штраф.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую