ye-logo.v1.2

У Чорному Острові в місцевому ставку втопився чоловік

Суспільство 2608
За інформацією ДСНС в Хмельницькій області, з початку червня на водних об\'єктах області затонуло восьмеро людей
За інформацією ДСНС в Хмельницькій області, з початку червня на водних об'єктах області затонуло восьмеро людей. Фото: ілюстративне з mukachevo.today

Ще одну людину, що ймовірно втонула, третю добу шукають на Кам’янеччині.

У Чорному Острові Хмельницького району учора, 22 червня, з водойми дістали тіло чоловіка. Про це повідомляють в Головному управлінні надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області. За інформацією рятувальників, учора, 22 червня об 11:00 їх повідомили про те, що того ж дня близько 8-ї ранку в місцевому ставу затонув місцевий мешканець, чоловік 1945 року ранодження.

«За свідченнями свідків, загиблий ловив рибу на саморобній кладці. Тіло місцеві мешканці змогли самотужки підняти на берег. Ознак насильницької смерті не виявлено», - зазначають в ДСНС області.

Також учора рятувальники продовжували пошуки людини в річці Смотрич, у селі Цвіклівці Кам’янець-Подільського району.

Повідомлення про те, що під час купання тут, ймовірно, затонув чоловік 1986 року народження надійшло ще 20 червня, тож пошуки продовжувалися третю добу поспіль. На жаль, тіло людини, що, ймовірно затонула, поки не знайдене. Пошуки будуть продовжені.

За інформацією ДСНС в Хмельницькій області з початку червня на водних об’єктах області затонуло вже восьмеро людей, з початку року - 28.

До теми: У Хмельницькому з водойми дістали тіло дівчини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую