ye-logo.v1.2

Ліквідацію трьох дитячих санаторіїв на Хмельниччині відклали

Суспільство 3496
Питання ліквідації санаторіїв постало ще в 2019 році
Питання ліквідації санаторіїв постало ще в 2019 році. Фото: з архіву

Питання зняли з розгляду сесії Хмельницької обласної ради.

Сьогодні, 24 червня, на черговій сесії Хмельницької обласної ради, яку сайт «Є» транслював в прямому ефірі, депутати мали вчергове розглянути питання ліквідації трьох дитячих санаторіїв - Кам’янець-Подільського обласного дитячого санаторію, обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок» (с. Маліївці Дунаєвецького району) та Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (с. Великий Жванчик Дунаєвецького району).

Нагадаємо, питання їх ліквідації вперше депутати розглядали ще 20 грудня минулого року. Причиною закриття називали те, що ці заклади не входять у перелік тих, які отримуватимуть фінансування від Національної служби здоров'я. І фінансування цих закладів з обласного бюджету також не було передбачене.

Однак тоді депутати обласної ради рішення про закриття не підтримали, зіславшись на те, що для вирішення питання ще залишався час до квітня. Наразі через карантин санаторії дітей не приймають, а питання їх ліквідації мали розглянути на сьогоднішній сесії.

Однак, це питання з розгляду зняли.

Як пояснив голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний зазначив, що його відкладуть до наступної сесії.

«Згідно з листом Хмельницької обласної державної адміністрації знято з розгляду на цій сесії питання щодо припинення шляхом ліквідації комунальних закладів охорони здоров’я. І лише в разі надходження до облдержадміністрації детальної інформації щодо подальшого забезпечення оздоровлення дітей, працевлаштування персоналу, а також пропозицій щодо раціонального використання комунального майна зазначені питання будуть включені до порядку денного наступної сесії обласної ради».

До теми: Не лише оздоровлення, а й архітектура: шанс не втратити дитячі санаторії ще є.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую