ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

На правах реклами ТОП-3 технологій, які сьогодні зобов'язаний мати ваш смартфон

Суспільство 763
В першу чергу потрібен модем, за допомогою якого ви отримаєте доступ до швидкісного інтернету
В першу чергу потрібен модем, за допомогою якого ви отримаєте доступ до швидкісного інтернету. Фото: www.smartphone.ua

Щоб користуватися всіма доступними сьогодні мобільними технологіями, потрібно мати відповідний смартфон.

Тому, купуючи навіть бюджетний апарат необхідно впевнитися, що в пристрої є хоча б мінімальний набір функцій. Який саме, зараз розповімо детально.

Модем 4G

Експерти Київстар відзначають, що в першу чергу потрібен модем, за допомогою якого ви отримаєте доступ до швидкісного інтернету. Деякі смартфони і досі не підтримують дану технологію, що створює величезні незручності для користувачів. Адже оператор активно нарощує інфраструктуру четвертого покоління, тоді як покриття 3G практично не поширюється. Тому без відповідної апаратної підтримки абонент зможе користуватися тільки повільним GPRS-інтернетом.

Модуль NFC

Спеціальна мітка використовується для безконтактної оплати через банківські термінали. Це безпечні та сучасні платежі, що дозволяють повністю відмовитися від пластику та навіть не вводити пін-код. Ключем доступу є, власне, мобільний телефон, що дуже зручно, адже пристрій завжди під рукою.

Слот для розширення пам'яті

У сучасному смартфоні обов'язково має бути роз'єм для встановлення додаткової пам'яті. Адже в телефоні зберігається величезна кількість фото та відео. Щоб вони не зникли в разі несправності апарату, обов'язково зберігайте файли на змінному носії. Вдалої купівлі!

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую