ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

На ЗНО з української мови не з'явилась чверть зареєстрованих

Суспільство 1167
Мешканці області склали ЗНО з укараїнської мови та літератури
Мешканці області склали ЗНО з укараїнської мови та літератури. Фото: з архіву

Тестування минуло без порушень.

Учора, 30 червня, в Україні відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Як розповідає методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, загалом в області на цей тест було зареєстровано 11 745 осіб, однак взяли участь лише 8 870. Загалом не з'явилось 2875 осіб, тому явка становить трохи більше 75 %.

«Така велика кількість зареєстрованих не з'явилась з декількох причин. ЗНО вже не обов’язкове, тому одинадцятикласникам, які не мають наміру вступу до вищих навчальних закладів, воно не потрібне. Також відпала частина слухачів і студентів закладів професійно-технічної освіти і частина студентів закладів вищої освіти 1 та 2 рівнів акредитації», - додала Ірина Андріївна.

За її словами, така ситуація із неявкою учасників ЗНО спостерігалась не тільки на Хмельниччині, а й в інших областях. Загалом в області були залучені всі 46 пунктів тестування на базі восьми округів - у містах Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Дунаївцях, Красилові, Старокостянтинові, Ізяславі, Славуті і Шепетівці. На вході у кожен з них громадянам міряли температуру та перевіряли наявність маски. Останню можна було змінити під час технологічної перерви.

«Учора, як і на тестуванні з математики, не було технологічної перерви зі скануванням металодетектором, але всі попереджались аби не мати ніяких засобів зчитування інформації. Надіємось, ніхто цього не робив. Завтра, 2 липня, будуть здавати фізику, і, швидше за все, металодетектор буде використовуватись», - каже методистка.

Ірина Ковальчук зазначає, що загалом тестування з української мови та літератури пройшло в області спокійно.

Читайте також: На Хмельниччині у двох учасників ЗНО виявили підвищену температуру

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую