ye-logo.v1.2

Чи закриють ринок в Хмельницькому? Голова ОДА розвінчав чутки

Суспільство 6620
Чи відповідає інформація про закриття речового ринку дійсності - розповів Дмитро Габінет
Чи відповідає інформація про закриття речового ринку дійсності - розповів Дмитро Габінет. Фото: з архіву

Дмитро Габінет заявив, що інформація не відповідає дійсності.

Сьогодні, 10 липня в соцмережах з’явилася інформація про те, що обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має розглянути питання про закриття речового ринку в Хмельницькому. Під час брифінгу в Хмельницькій ОДА очільник облдержадміністрації Дмитро Габінет назвав таку інформацію фейком.

«На сьогоднішній день є багато фейків, які будуть розганятися. Сьогодні справді з’явилася низка публікацій, я вважаю, спрямованих особисто проти мене, про те, що обласна комісія з ТЕБ та НС прийматиме рішення щодо закриття ринків чи посилення карантинних заходів. Ця інформація не відповідає дійсності. Більше того, наразі, передусім органи місцевого самоврядування мають приймати такі рішення. Звісно, якщо раптом ситуація з поширенням коронавірусу буде погіршуватися, всі, і в тому числі мешканці Хмельницького, будуть зацікавлені в тому, щоб взяти її під контроль. На сьогодні ж, на щастя, ми залишаємося в «зеленій зоні». Тому будь-яких міркувань про закриття ринків не було», - сказав Дмитро Габінет.

Також він заявив про те, що такі фейки спрямовані проти його діяльності і мають політичний підтекст. За словами Дмитра Габінета його дії викликають дискомфорт для певних осіб. Яких саме – не уточнив.

Читайте також: З 14 липня у Хмельницькому відновлюють проїзд за спецквитком.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую