ye-logo.v1.2

У Хмельницькому парку облаштовують алею дерев’яних скульптур

Суспільство 3066
Дерев'яні скульптури створили під час фестивалю «Respublica FEST»
Дерев'яні скульптури створили під час фестивалю «Respublica FEST». Фото: автора

Фігури встановлюють у парку Чекмана.

На новозбудованій доріжці у парку Чекмана, що в обласному центрі, працюють над облаштуванням алеї дерев’яних фігур. Дев’ять скульптур, які створили різьбярі під час фестивалю «Respublica FEST 2019», розмістяться поруч з атракціонами, між набережною та центральною алеєю.

Раніше колекцію фігур вже встановлювали тимчасово на міській набережній поруч з парком. Хмельничанам їх презентували минулого року до Дня міста. Однак незабаром одну зі скульптур зіпсували – статуя Посейдона залишилась без тризубця та частини руки. Тож фігури демонтували, пообіцявши, що після завершення необхідних робіт дерев’яні вироби будуть виставлені на території парку Чекмана.

Сьогодні ж, 13 липня, фігури нарешті знову показали хмельничанам. Як розповів головний інженер комунального підприємства «Парки і сквери» Тарас Панасюк, раніше їх не виставляли, оскільки чекали завершення будівництва алеї.

«Фігури ще встановлюємо. Поки що їх буде дев’ять, а не десять. Одну скульптуру, яку пошкодили восени, треба відремонтувати. Загублену деталь так і не знайшли. Ми маємо доробити її, і тоді виставимо теж», - каже Тарас Анатолійович.

Скульптури обробили дезінфікуючим засобом, також для них виготовили спеціальні підставки. Чи стоятимуть фігури у парку цілоріч, в адміністрації ще не визначились. За словами головного інженера, ймовірно, що на зимовий період колекцію виробів з дерева приберуть.

Різьблярі виготовляли фігури протягом трьох днів під час рок-фестивалю минулого року.
Фігури доопрацювали і встановили на спеціальні підставки.
Скульптури розташували вздовж новозбудованої алеї у парку Чекмана.
Пізніше на алею планують доставити ще одну відремонтовану статую з дерева.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую